Sinterklaas vier je dit jaar met de leukste Sinterklaasshow van Ernst en Bobbie!
Het Sinterklaasfeest is nog steeds een van de meest magische kinderfeesten in het land. Laat je in de Ernst en Bobbie Sinterklaasshow ‘Pimp de Sint show’ meevoeren in de wondere wereld van Sinterklaas en zijn Pieten, kado’s, strooigoed en vooral een spannend avontuur!
In deze gezellige maar ook spannende Sinterklaasshow is Sinterklaas dit jaar een stuk hipper dan anders. Sinterklaas is zelfs helemaal Bling Bling. Zijn persoonlijke assistent vindt namelijk dat Sint zich moet aanpassen. Sinterklaas vindt het heerlijk om met zijn tijd mee te gaan. Toch is er iets vreemds aan de hand met Sinterklaas. Als Ernst en Bobbie er achterkomen wat er met Sint gebeurd is, moeten ze alles op alles zetten om samen met alle jongens en meisjes uit de zaal Sinterklaas te redden!
Kom zelf kijken en beleef de show mee! Natuurlijk wordt het weer spannend en grappig en kun je uit volle borst meezingen met de gezellige liedjes van de twee grootste kindervrienden van Nederland!
Locaties en data
Dag
Datum
Plaats
Locatie
Tijdstip 1
Tijdstip 2
Zondag
13 november
Delfzijl
Theater de Molenburg
13.30 uur
16.15 uur
Woensdag
16 november
Amersfoort
Theater De Flint
13.30 uur
16.15 uur
Zondag
20 november
Schagen
Theater KDANZ
13.30 uur
16.00 uur
Woensdag
30 november
Weert
Het Munttheater
14.00 uur
16.30 uur
Zaterdag
3 december
Alphen aan de Rijn
Theater Castellum
13.30 uur
16.15 uur
Kaartjes kun je bestellen via 0900 – 2040806 of online via www.ernstbobbie.nl. Toeganskaarten voor de show zijn verkrijgbaar vanaf 17,50 euro (exclusief eventuele reserveringskosten). De prijs varieert per theater en rang.
Wist je dat…
De populaire kinderhelden Ernst en Bobbie dagelijks te zien zijn op TV met hun programma ‘Ernst, Bobbie en de rest’ bij RTL Telekids op RTL8
Erik en Gert-Jan al sinds 1985 samenwerken en als eerste project een carnavalslied opnamen?
Erik en Gert-Jan begonnen zijn in het Juliana Kinderziekenhuis om als vrijwilliger afleveringen te maken voor de zieke kinderen?
‘Soepkip’ een echt Ernst en Bobbie-woord is?
Erik alle teksten voor de series schrijft, Gert-Jan alle muziek van de liedjes en dat zij samen de teksten schrijven voor de theatershows?
Overtollige kilo’s: Neem afscheid met Weight Watchers!
Snel van de zwangerschapskilo's af? Probeer dan nu een week GRATIS het Weight Watchers programma uit.
Weight Watchers is al meer dan 40 jaar wereldwijd marktleider op het gebied van afvallen. In Nederland biedt Weight Watchers naast de cursussen ook de mogelijkheid om af te vallen via een persoonlijk online programma: Weight Watchers Online.
Op vakantie!
Heerlijk ontspannen op vakantie! Dat kan natuurlijk ook met een kind, alleen is dan wel een goede voorbereiding noodzakelijk. Naast informatie en tips hebben wij ook een checklist op deze pagina geplaatst. Lekker makkelijk met inpakken. Op vakantie
Kindje van de maand
Ook jouw kindje kan ‘Kindje van de Maand’ bij ons worden! Geef hem of haar nu op en wie weet… is jouw kindje komende maand bij ons te zien! Aanmelden kan op: Kindje van de Maand
Boekenhoek
Lezen is leuk, belangrijk, ontspannend en voor de kleintjes ook nog eens heel goed voor de taalontwikkeling! Daarom besteden wij veel aandacht aan de nieuwste boeken in onze boekenhoeken. We hebben drie verschillende boekenhoeken: Kinderboeken Volwassen boeken Afscheid en verlies