Uitstapjes

Logo Peuteren.nl



Schaatsen op het Stadhuisplein in Rotterdam


Het gezelligste plein van Rotterdam is ook dit najaar omgebouwd tot een fantastisch winterplein! Vanaf begin december is het weer tijd om de schaatsen uit het vet te halen. De ijsbaan ligt dan klaar voor iedereen die zijn kunsten wil laten zien! De populaire cafés Get Back, Après Skihut en Saint-Tropez zwaaien en zwieren dit jaar weer vrolijk mee. Bij de Après Skihut kan iedereen genieten van verschillende winter arrangementen en dankzij de gezellige verwarmde terrassen rondom de schaatsbaan hoeft niemand iets te missen van dit winterfestijn!


Schaatsen stadhuisplein Rotterdam

Disco en Aprèsschaatsen

Iedere vrijdagavond kan er zoals vanouds lekker worden gedanst op de feestmuziek van de Après Skihut. Geheel in stijl zal de Get Back op zaterdagavond de ijsbaan omtoveren tot een spiegelgladde discodansvloer! Het echte 70’s en 80’s gevoel waar Get Back om bekend staat, past uitstekend bij deze gezellige avond. Of je deel uitmaakt van een bedrijf, vriendengroep of gewoon samen komt met een leuke date; met het ijzer ondergebonden kan iedereen zijn dansmoves uit de kast halen. Wees natuurlijk wel voorzichtig; ‘voetjes van de vloer’ moet hier niet letterlijk genomen worden! De term ‘Après schaatsen’ zal deze winter tevens zijn intrede doen. Als feestelijke afsluiter van de week kan men namelijk iedere zondag vanaf 16:00 uur in de Après Skihut terecht!

Top

Winter Arrangement

De Après Skihut zal als bekendst feestcafé uiteraard ook de nodige steentjes bijdragen op het winterplein. Enkele elementen die natuurlijk niet kunnen ontbreken tijdens de winter zijn onder andere stamppot, glühwein en schaatsen. Dit alles zorgt voor een optimaal wintergevoel! Op het verwarmde terras kan men genieten van verschillende lekkernijen en arrangementen. Schaatsen kan vanzelfsprekend heel de dag! Heb je geen schaatsen? Geen probleem, de schaatsbaan verhuurt ze!

Top

Overige informatie

De Après Skihut
Stadhuisplein 29
Rotterdam
010-2133846

Openingstijden:
Maandag t/m donderdag 10.00 - 04.00 uur
Vrijdag en zaterdag 10.00 - 05.00 uur
Zondag 10.00 – 04.00 uur

Websites: www.deapresskihut.nl


Schaatsen stadhuisplein in Rotterdam

Top

Schaatsen op het Stadhuisplein in Rotterdam
Print Mail a friend Stuur een reactie RSS-feed


prijsvragen

Prijsvragen
Doe mee met onze gratis prijsvragen. Op dit moment lopen de volgende acties:

5x Klap eens in je handjes
3x Veel liefs, Lucy B. Parker
4x Dushi knuffel & boek
2x professionele fotoshoot

-----------------------------------------------------------------------------------

Wat wordt er tijdens het productieproces van de McDonald’s hamburger aan het rundvlees toegevoegd?

Nee niets, de hamburgerschijven zijn van 100% rundvlees
Geur-, kleur- en smaakstoffen
Conserveringsmiddelen


-----------------------------------------------------------------------------------

Loading

-----------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------

Reclameblokje

Weight Watchers

Overtollige kilo’s: Neem afscheid met Weight Watchers!
Snel van de zwangerschapskilo's af? Probeer dan nu een week GRATIS het Weight Watchers programma uit.
Weight Watchers is al meer dan 40 jaar wereldwijd marktleider op het gebied van afvallen. In Nederland biedt Weight Watchers naast de cursussen ook de mogelijkheid om af te vallen via een persoonlijk online programma: Weight Watchers Online.

Weight Watchers

-----------------------------------------------------------------------------------

thema van de maand

Thema van de maand: Wintersport met kleine kinderen
Ben jij een echte sneeuwliefhebber? Heerlijk met je ski's de bergen af of met een snowboard? Kinderen hoeven deze liefhebberij zeker niet in de weg te staan. Ook baby’s, peuters en kleuters kunnen mee op de wintersport. Maar je moet natuurlijk wel goed voorbereid zijn! Er zijn genoeg kindvriendelijke wintersport-plaatsen waar speciale voorzieningen zijn.
Op wintersport met kleine kinderen


Thema van de maand: Voorlezen
Met de Nationale voorleesdagen in het vooruitzicht, valt er bij ons ook van alles te lezen. Bijvoorbeeld onze online voorleesverhaaltjes of de nieuwste kinderboekbesprekingen in onze kinderboekenhoek en met onze voorleestips, ben je binnen no time een voorleesexpert!


-----------------------------------------------------------------------------------

kindje van de maand

Kindje van de maand
Ook jouw kindje kan ‘Kindje van de Maand’ bij ons worden! Geef hem of haar nu op en wie weet… is jouw kindje komende maand bij ons te zien! Aanmelden kan op:
Kindje van de Maand

-----------------------------------------------------------------------------------

boekenhoek

Boekenhoek
Lezen is leuk, belangrijk, ontspannend en voor de kleintjes ook nog eens heel goed voor de taalontwikkeling! Daarom besteden wij veel aandacht aan de nieuwste boeken in onze boekenhoeken. We hebben drie verschillende boekenhoeken:
Kinderboeken
Volwassen boeken
Afscheid en verlies

-----------------------------------------------------------------------------------



Nieuwsbrief