De winter lijkt nog te moeten beginnen, toch willen wij alvast een blik vooruit werpen op de zomer van 2012, want deze gaat knallend van start met het Studio 100 Zomerfestival! Dit grote kinderfestijn is al ruim 10 jaar het leukste familiefeest van Nederland. Het clowntje Bumba, Kabouter Plop, Piet Piraat, Samson & Gert, Bobo, Mega Mindy en natuurlijk de meiden van K3 staan samen op het podium om met jou een spetterend begin van de vakantie te vieren!
Kaartverkoop
Wil je meezingen en –dansen op de leukste liedjes van je favoriete tv-vrienden? Kom dan zeker op 23 & 24 juni 2012 naar Ahoy Rotterdam, want de zomer wordt zonniger dan ooit! De tickets zijn te koop vanaf 10 euro en nu verkrijgbaar bij See Tickets: www.seetickets.nl en 0900 - 300.5555 ( 0,45 euro p.m.).
Overtollige kilo’s: Neem afscheid met Weight Watchers!
Snel van de zwangerschapskilo's af? Probeer dan nu een week GRATIS het Weight Watchers programma uit.
Weight Watchers is al meer dan 40 jaar wereldwijd marktleider op het gebied van afvallen. In Nederland biedt Weight Watchers naast de cursussen ook de mogelijkheid om af te vallen via een persoonlijk online programma: Weight Watchers Online.
Op vakantie!
Heerlijk ontspannen op vakantie! Dat kan natuurlijk ook met een kind, alleen is dan wel een goede voorbereiding noodzakelijk. Naast informatie en tips hebben wij ook een checklist op deze pagina geplaatst. Lekker makkelijk met inpakken. Op vakantie
Kindje van de maand
Ook jouw kindje kan ‘Kindje van de Maand’ bij ons worden! Geef hem of haar nu op en wie weet… is jouw kindje komende maand bij ons te zien! Aanmelden kan op: Kindje van de Maand
Boekenhoek
Lezen is leuk, belangrijk, ontspannend en voor de kleintjes ook nog eens heel goed voor de taalontwikkeling! Daarom besteden wij veel aandacht aan de nieuwste boeken in onze boekenhoeken. We hebben drie verschillende boekenhoeken: Kinderboeken Volwassen boeken Afscheid en verlies