Speelhoek

Logo Peuteren.nl



Jubileum voor sinterklaasverhalen van Douwe Egberts bij C1000


Voor het vijfde jaar komt Douwe Egberts in de Sinterklaasperiode met een serie unieke prentenboeken. Dit jaar schrijven Mies Bouwman, Herman van Veen en Mathilde Stein speciaal voor de actie een nieuw Sinterklaasverhaal.

Groot succes

De Sinterklaasactie van Douwe Egberts is al jaren een groot succes. Elk jaar verschijnen drie nieuwe prentenboeken rond het Sinterklaasthema waarvoor bekende Nederlandse (schrijvers)namen worden benaderd. De afgelopen edities schreven onder andere Carry Slee, Imme Dros, Paul van Loon en Kim van Kooten schreven al eens een Sinterklaasverhaal. Dit jubileumjaar zijn met Mies Bouwman, Herman van Veen en Mathilde Stein opnieuw grote namen betrokken. De verhalen worden geïllustreerd door respectievelijk Petr Horacek, Tadahiro Uesugi en Martijn van der Linden.

Top

Voor het vijfde jaar

De sinterklaasverhalen worden al voor het vijfde jaar uitgegeven door C1000. Bij aankoop van actieproducten van Douwe Egberts zijn de boeken gratis te verkrijgen in ruim 400 filialen. Deze actie is in alle voorgaande jaren erg succesvol geweest. In de actieperiode gaan jaarlijks honderdduizenden boeken boeken richting de consument. Door bij aankoop van actieproducten boeken gratis aan het publiek aan te bieden tijdens het dagelijkse boodschappen doen, worden bovendien mensen die normaal niet zo snel met lezen in aanraking komen, aangezet tot het (voor)lezen.

Top

Schrijvers

Heel Nederland kent Mies Bouwman als presentatrice van diverse televisieprogramma’s. Mies Bouwman presenteerde 25 jaar lang de intocht van Sinterklaas op de Nederlandse televisie. Zij schreef al twee succesvolle kinderboeken over het hondje Rambamboelie. Voor de Sinterklaasactie schreef zij ‘Het witte Pietje’ over een ongeluk waardoor het hele Sinterklaasfeest in gevaar komt. Wie o wie kan Sinterklaas helpen?

Herman van Veen is clown, theatermaker, schrijver en zondagsfilosoof. Van zijn hand verschenen tot op heden 150 cd's, 12 dvd's, een zestigtal boeken, tientallen scenario's voor verschillende speelfilms en theatervoorstellingen, waaronder de avonturen van Alfred Jodocus Kwak. Zijn Sinterklaasverhaal ‘De Stem van Sint ter Klaas’ gaat over opgroeien en je dromen volgen. Het verhaal neemt de lezer mee terug naar de jeugd van Sint ter Klaas in Amsterdam waar hij in de bakkerij van zijn vader speelde bezig was met pepernoten bakken. Noten zingen ging hem alleen minder goed af.

Mathilde Stein’s debuut, Bang Mannetje, werd in 2006 bekroond met de Kinderboekwinkelprijs. Inmiddels zijn er nog drie andere titels verschenen en wordt Mathilde’s werk tot in Korea vertaald. Haar boekje ‘Een nieuwe Sint’ vertelt een spannend avontuur dat begint met een verrassende brief aan Sinterklaas. Want moet Sinterklaas met pensioen?

Top

Actieperiode

De Sinterklaasboeken van Douwe Egberts zijn vanaf 10 november 2008 verkrijgbaar bij alle C1000 filialen van Nederland. Iedere week verschijnt een nieuw deel:


De Sinterklaasboeken zijn te verkrijgen bij aanschaf van Douwe Egberts actieproducenten.

Sinterklaasboek Witte Pietje De stem van Sinterklaas De nieuwe Sint
Top

Jubileum voor sinterklaasverhalen van Douwe Egberts bij C1000
Print Stuur een reactie RSS-feed



prijsvragen

Prijsvragen
Doe mee met onze gratis prijsvragen. Op dit moment lopen de volgende acties:

5x Het hol van mol
5x De wraak van Lorre
5x Het grote verhaaltjesboek
5x kinderkookschort voor stoere jongens

-----------------------------------------------------------------------------------

Loading

-----------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------

Reclameblokje

Weight Watchers

Overtollige kilo’s: Neem afscheid met Weight Watchers!
Snel van de zwangerschapskilo's af? Probeer dan nu een week GRATIS het Weight Watchers programma uit.
Weight Watchers is al meer dan 40 jaar wereldwijd marktleider op het gebied van afvallen. In Nederland biedt Weight Watchers naast de cursussen ook de mogelijkheid om af te vallen via een persoonlijk online programma: Weight Watchers Online.

Weight Watchers

-----------------------------------------------------------------------------------

thema van de maand

Op vakantie!
Heerlijk ontspannen op vakantie! Dat kan natuurlijk ook met een kind, alleen is dan wel een goede voorbereiding noodzakelijk. Naast informatie en tips hebben wij ook een checklist op deze pagina geplaatst. Lekker makkelijk met inpakken.
Op vakantie

-----------------------------------------------------------------------------------

kindje van de maand

Kindje van de maand
Ook jouw kindje kan ‘Kindje van de Maand’ bij ons worden! Geef hem of haar nu op en wie weet… is jouw kindje komende maand bij ons te zien! Aanmelden kan op:
Kindje van de Maand

-----------------------------------------------------------------------------------

boekenhoek

Boekenhoek
Lezen is leuk, belangrijk, ontspannend en voor de kleintjes ook nog eens heel goed voor de taalontwikkeling! Daarom besteden wij veel aandacht aan de nieuwste boeken in onze boekenhoeken. We hebben drie verschillende boekenhoeken:
Kinderboeken
Volwassen boeken
Afscheid en verlies

-----------------------------------------------------------------------------------



Nieuwsbrief