DVD Spangas op survival
| Kijkwijzer |
AL |
| Prijs |
19,99 euro |
| Speelduur |
± 88 minuten |
| Taal |
Nederlands |
| EAN |
8717418247287 |
| Bestel de film |
Bol.com |
Op televisie groeiden de leerlingen van het Spangalis College, de leukste school van Nederland, uit tot echte sterren. Het wel en wee van de leerlingen Nassim, Jolé, Avalanche, Annabella, Barry, Lana, Flip, Tobias, Irmak, Fay en Luxor houdt duizenden kijkers wekelijks aan de buis gekluisterd. Een speelfilm kon niet uitblijven.
Met bijna 300.000 bezoekers groeide de familiefilm SpangaS op Survival uit tot een regelrechte bioscoophit. De leerlingen van het Spangalis College verlaten de schoolbanken en gaan op een actieve werkweek naar de Ardennen. Samen moeten ze allemaal opdrachten uitvoeren. Maar zo gemakkelijk gaat dat niet. Tijdens de werkweek komen goed bewaarde geheimen van de leerlingen naar buiten en leer je de leerlingen van een hele andere kant kennen. Heimwee, liefdes, ruzies en avontuur…tijdens deze survival wordt een ware levensles geleerd.
Inhoud
De leerlingen van het ‘Spangalis’-college verlaten de schoolbanken en gaan op een actieve werkweek naar de Ardennen. Docent Jochem gaat als begeleider mee evenals docent Engels Miss Madge, die niet zit te wachten op een week slapen in een tent.
Jochem heeft er wel veel zin in en gaat ervoor. Eenmaal aangekomen bij het basiskamp in het bos is het de bedoeling dat de leerlingen in teams allerlei opdrachten uitvoeren, maar dit gaat niet zonder slag of stoot. De onderlinge verwikkelingen en hevige concurrentiestrijd in de groep staan een goede samenwerking vaak in de weg. Hierdoor komen de leerlingen zelfs in gevaarlijke situaties terecht. Tijdens het hoogtepunt van de werkweek, “de dropping” is de concurrentiestrijd tussen de verschillende groepen zo hevig dat de zekerheid van een goede afloop ver te zoeken is. De groepen moeten gaan samenwerken en krachten moeten worden gebundeld om veilig terug te komen op het basiskamp. Tijdens de werkweek komen goed bewaarde geheimen van de leerlingen naar buiten en leer je de leerlingen van een hele andere kant kennen. Heimwee, liefdes, ruzies en avontuur…tijdens deze survival wordt een ware levensles geleerd.
Onze mening
Een film over vriendschap, prille liefde en afgunst. Tieners… een chaos op zich, met weinig discipline en/of verwantwoordelijkheid maar die zich – wanneer het er écht op aankomt – goed kunnen redden en als een goed team kunnen samenwerken.
Een leuke film waarin goed wordt gespeeld en natuurlijk een happy end.
Bekijk de trailer van de film