Kinderliedjes

Logo Peuteren.nl



Het Baby liedjesboek


Niets is zo gezellig als samen zingen en dansen. Iedere dag beleef je met de kleine dezelfde rituelen. Om dit tot een feest te maken zijn hier een aantal liedjes over geschreven.
Het Baby liedjesboek is een boek met 16 nieuwe lieve, swingende, ontroerende, grappige, ondeugende liedjes die je voor en met de kleine kunt zingen. Een lied voor het eten, in het badje, naar bed, opruimen, een liedje om te troosten zijn enkele voorbeelden. De liedjes staan met tekst, vrolijke illustraties én bladmuziek in het boek. Ook krijg je bij het boek een cd waar alle liedjes op staan met zang en de karaokeversie!

Titel Het Baby liedjesboek
Uitgeverij Marjolein Heine Producties
Auteur Marjolein Heine
Illustrator Marike Heine-Hädicke
Aantal pagina's 39
Prijs 14,95
Bestellen www.hetbabyliedjesboek.nl
Top

Tacklist

1) Wat zie ik daar?
2) Het speellied
3) Wie is dat?
4) Stil maar
5) Eten
6) Een hele luier vol
7) In het water
8) Een schoon kindje
9) Stap, stap, stap
10) Naar buiten
11) Het swinglied
12) Opruimen!
13) Naar bed toe
14) Tandjes poetsen
15) Slaap maar zacht
16) Lief

Top

Onze mening

Hoewel er onderwerpen bij zitten die prima geschikt zijn voor baby’s, vind ik persoonlijk dat de titel de lading van de combinatie van boek & cd níet dekt. Dit boek is namelijk voor peuters en kleuters ook nog steeds heel leuk!
Met zingen kun je niet jong genoeg beginnen. Naast het feit dat het gezellig en leuk is, is het ook nog eens bijzonder goed voor de taalontwikkeling van kinderen en kan het ook nog eens rustgevend werken!
De liedjes in dit boek zijn vlot en zingen makkelijk mee. De onderwerpen zijn herkenbaar en de liedjes zijn alles behalve saai. In het boek vind je een – goedklinkende - cd, de songteksten en de muzieknotaties. Je kunt dus alle kanten op!

Top

Het Baby liedjesboek
Print Mail a friend Stuur een reactie RSS-feed


prijsvragen

Prijsvragen
Doe mee met onze gratis prijsvragen. Op dit moment lopen de volgende acties:

5x Klap eens in je handjes
3x Veel liefs, Lucy B. Parker
4x Dushi knuffel & boek
2x professionele fotoshoot

-----------------------------------------------------------------------------------

Loading

-----------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------

Reclameblokje

Weight Watchers

Overtollige kilo’s: Neem afscheid met Weight Watchers!
Snel van de zwangerschapskilo's af? Probeer dan nu een week GRATIS het Weight Watchers programma uit.
Weight Watchers is al meer dan 40 jaar wereldwijd marktleider op het gebied van afvallen. In Nederland biedt Weight Watchers naast de cursussen ook de mogelijkheid om af te vallen via een persoonlijk online programma: Weight Watchers Online.

Weight Watchers

-----------------------------------------------------------------------------------

thema van de maand

Thema van de maand: Wintersport met kleine kinderen
Ben jij een echte sneeuwliefhebber? Heerlijk met je ski's de bergen af of met een snowboard? Kinderen hoeven deze liefhebberij zeker niet in de weg te staan. Ook baby’s, peuters en kleuters kunnen mee op de wintersport. Maar je moet natuurlijk wel goed voorbereid zijn! Er zijn genoeg kindvriendelijke wintersport-plaatsen waar speciale voorzieningen zijn.
Op wintersport met kleine kinderen


Thema van de maand: Voorlezen
Met de Nationale voorleesdagen in het vooruitzicht, valt er bij ons ook van alles te lezen. Bijvoorbeeld onze online voorleesverhaaltjes of de nieuwste kinderboekbesprekingen in onze kinderboekenhoek en met onze voorleestips, ben je binnen no time een voorleesexpert!


-----------------------------------------------------------------------------------

kindje van de maand

Kindje van de maand
Ook jouw kindje kan ‘Kindje van de Maand’ bij ons worden! Geef hem of haar nu op en wie weet… is jouw kindje komende maand bij ons te zien! Aanmelden kan op:
Kindje van de Maand

-----------------------------------------------------------------------------------

boekenhoek

Boekenhoek
Lezen is leuk, belangrijk, ontspannend en voor de kleintjes ook nog eens heel goed voor de taalontwikkeling! Daarom besteden wij veel aandacht aan de nieuwste boeken in onze boekenhoeken. We hebben drie verschillende boekenhoeken:
Kinderboeken
Volwassen boeken
Afscheid en verlies

-----------------------------------------------------------------------------------



Nieuwsbrief