2012 is het jaar van Marianne Busser en Ron Schröder. Dit populaire duo schrijft al 25 jaar prachtige boeken en liedjes voor peuters en kleuters en ze zijn expert op het gebied van voorlezen. Samen hebben ze inmiddels ruim driehonderd boeken en meer dan duizend liedjes geschreven. Er zijn inmiddels ruim 4 miljoen boeken van hen over de toonbank gegaan!
Om dit te vieren gaan we iedere maand van dit jaar een boek in het zonnetje zetten en kun je kans maken op een van de vijf gratis exemplaren die we tot onze beschikking hebben gekregen. Deze maand kun je kans maken op: Weet je wat ik je vragen wou? Op allerlei plekjes een kusje van jou! .
Een boekje om te zoenen voor jong en oud!
Een perfect cadeautje voor alle leeftijden, op alle plekjes op aarde, om te laten zien hoeveel je om iemand geeft. Een liefdevol geschenk voor Valentijnsdag of voor ieder ander speciaal moment. Met romantische illustraties van Dagmar Stam.
ISBN: 9789000307432 | Uitgeverij Holkema & Warendorf | 5,00 euro
Wat moet je hier voor doen?
Meedoen aan onze actie kan alleen middels het volledig invullen (alle velden met een *) van onderstaand formulier. Rechtstreekse inzendingen per mail, kunnen wij helaas niet (meer) in behandeling nemen.
Meedoen aan onze prijsvragen is gratis, bij deelname hebben we echter wel een akkoord nodig voor het ontvangen van onze digitale nieuwsbrief. In onze nieuwsbrief brengen we je op de hoogte van nieuwe prijsvragen, nieuwe informatie en ontwikkelingen op de site en leuke aanbiedingen.
Onze nieuwsbrief wordt niet meer dan 4x per maand verstuurd en in iedere nieuwsbrief staat duidelijk vermeld hoe je je weer kunt afmelden!
Meedoen aan deze prijsvraag kan tot 10 maart 2012. Lees ook onze disclaimer.
Meedoen
Om kans te maken op een van de gratis exemplaren "Weet je wat ik je vragen wou? Op allerlei plekjes een kusje van jou! " zijn wij benieuwd naar jouw mening over Valentijnsdag. Doe je hier iets aan, heb je leuke plannen of verrassingen in petto, of juist iets heel subtiels? Of vind je het één grote commerciele bullshit?
Uit alle inzendingen trekken wij de vijf winnaars.
Verzamel de letters!!
Aan het einde van het jaar sluiten we deze feestelijke periode nog eens extra bijzonder af met een heel speciale prijs! Bij iedere maandelijkse bezoekersprijsvraag rondom een kinderboek van Marianne Busser en Ron Schröder, krijg je van ons een letter. Verzamel deze letters, zodat je aan het einde van dit jaar, met al deze letters een woord kan maken. Weet jij het winnende woord? Dan maak je kans op een bezoek van Marianne Busser en Ron Schröder aan de peuterspeelzaal, kinderdagverblijf of basisschool van je zoon of dochter, waar dit duo uit eigen werk zal voorlezen! Als dat geen bijzondere prijs is!! Houdt daarom de komende maanden onze bezoekersacties goed in de gaten!
De eerste letter is: J
Extra informatie
Weet je wat ik je vragen wou? Op allerlei plekjes een kusje van jou!
Marianne Busser & Ron Schröder – Al 25 jaar het gouden voorleesduo